KEMASS s.r.o. - ..::We secure client's property like the one of ours! - Střežíme Váš majetek jako náš vlastní!::..

Služby, nabízené společností Kemass s.r.o.

Naší specializací a předností, ve srovnání s ostatními agenturami, je schopnost poskytovat služby bez jakéhokoliv zázemí. Od objednavatele nevyažadujeme zřízení strážního stanoviště (obytná buňka, zásoba pitné vody, elektrocentrála atd.). Vlastníme terenní vozy, a proto pro nás neprůjezdný terén není překážkou

Specializujeme se také na ostrahu a ochranu majetku s využitím speciálně vycvičených služebních a strážních psů.

Dále provádíme ostrahu objektů a budov, kde zajišťujeme komplexní servis, jako například kontrola vjezdu a výjezdu vozitel, vstup a odchod osob, předání a převzetí klíčů, techniky atp. Dle přání klienta vedeme denní písemnou dokumentaci

Zajišťujeme bezpečnou přepravu osob s ozbrojenými ochránci za pomoci luxusních SUV vozů Volvo a Mercedes. Dále zajišťujeme přepravu a ochranu cenného zboží, zavazadel, rychlé a bezpečné doručení cenných zásilek.

Společnost Kemass s.r.o. má uzavřené pojištění odpovědnosti u pojišťovny Generali do výše 5 000 000 Kč.

Pořádáme semináře a srazy pro psovody provádějící ostrahu majetku a osob. Provádíme aktivizace strážních stanovišť včetně simulovaných vniknutí do objektu, kde strážní pes může napadnout narušitele a provést celotělový zákus do ringového obleku.

Nabízíme ukázky bojových umění: musado military, karade, aikido, ukázky výcviku psů, nácvik ochrany před napadnutí psem.

Naše společnost má na míru zpracovanu bezpečnost práce a školení o bezpečnosti práce v dané problematice.

© 2010 Kemass s.r.o.